Armastan värve ja lennukaid ideid

Gerly Grünbaum
sisekujundus

Minu nimi on Gerly Grünbaum ning tegutsen sisearhitektuuri valdkonnas aastast 2006. G.G Kujundus OÜ on kõigi nende aastate jooksul oma portfooliot suuresti laiendanud. Sinna kuuluvad nii korterid, majad, bürood, kohvikud kui ka ühiskondlikud ruumid nagu koolimaja ja lasteaiad.

Koostöös tellijaga oleme saavutanud julgeid ja huvitavaid interjööre, kus on kasutatud erinevaid lennukaid ideid. Ideaalse tulemuse saavutamiseks on kõige tähtsam usaldus.

Minu üheks hobiks on maalimine. Mulle meeldib katsetada erinevaid materjale, värve ning stiile. Kõige enam mulle meeldib teha abstraktseid maale, kuid olen enda jaoks leidnud ka spray värvid ja šabloonitehnika. Kui tunned mõne teose vastu huvi, siis küsi julgelt lisainfot!

Eesti-Advokatuur1
illart12
_DSC5170

Armastan värve ning igast mu kujundusest võib leida suuremal või väiksemal määral kontrastseid värvilaike.

Sisekujundusprojekt ei tähenda alati suuremahulist projekteerimist. Olen abiks ka väiksemates projektides, kus klient vajab vaid konsultatsiooni, väikest ruumi värskendust või erimööblite projekteerimist.

 

Lisaks sisekujundusele pakub G.G Kujundus ka täielikku möbleerimist ehk võtmed kätte kontseptsiooni. Meie teiseks suurimaks tegevusalaks on erimööbli (köögimööblid, garderoobid, vannitoad jne.) projekteerimine ning müük koos paigaldusega. Aitame ka kardinate, pehme mööbli ja muu sisustuse leidmisega.